11.04.2019 r. reprezentacja dziewcząt i chłopców uczestniczyła w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym w Kazimierzy Wielkiej. Natalia Ciesielska i Agata Pustuł zajęły miejsce V chłopcy: Sebastian Turczyn, Grzegorz Jasiak i Sebastian Bartyzel  miejsce VI.

16.02.2019 r.
Gram Prix Powiatu Włoszczowskiego w Tenisie Stołowym już za nami. Moi
            tenisiści ze Staszica walczyli do końca. Wyniki dzisiejszego turnieju oraz w całym
            cyklu czterech turniejów VI Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego

02 02 2019r
. nasza Agata Pustuł zajęła 1 miejsce w IV Turnieju Grand Prix Szczekocin w                 Tenisie Stołowym oraz I miejsce w całym Cyklu Turniejów Grand Prix Szczekocin w             Tenisie Stołowym, natomiast Kamil Gęsikowski i w IV Turnieju Grand Prix                            Szczekocin w Tenisie Stołowym i w całym cyklu turniejów zajął 4 miejsce.
01.02.2019
r. podczas apelu szkolnego odbyło się podsumowanie Mistrzostw Szkoły w
           Tenisie Stołowym. Zawodnicy za cztery pierwsze miejsca otrzymali upominki
            rzeczowe, a dodatkowo za trzy pierwsze miejsca puchary

20.01.2019 r. Agata Pustuł i Kamil Gęsikowski na XXV Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar             Wójta Gminy Moskorzew wywalczyli w swoich kategoriach drugie miejsca
26 01.2019r.  odbył się przedostatni III TURNIEJ Z CYKLU VI GRAND PRIX w Tenisie                 Stołowym. Odbyły się ciekawe pojedynki na bardzo wysokim poziomie. Gratulujemy             wszystkim uczestnikom za to, że byliście. Nasi najlepsi zawodnicy zajęli wysokie                 miejsca:  Natalia Ciesielska 2,  Sebastian Bartyzel 3 i  Grzegorz Jasiak 5.

11.01.2019 r. reprezentacja Tenisistów ze Staszica wzięła udział w Turnieju z okazji WOŚP - tym razem nawet ważniejszy był sam udział niż uzyskane miejsca.

15.12.2018 r.
na hali PCKR we Włoszczowie odbył się II Turniej z cyklu Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego pod patronatem Starosty Włoszczowskiego w Tenisie Stołowym.

14.12.2018 r.
odbył się Indywidualny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

17.11.2018 r.
na hali PCKR we Włoszczowie odbył się I Turniej z cyklu Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego pod patronatem Starosty Włoszczowskiego w Tenisie Stołowym.

08.11.2018 r.
odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Do zawodów przystąpiło 62 zawodników w tym 8 dziewcząt. Wszyscy dzięki Zakładowi Ciastkarskiemu Krzysztofa Musiała otrzymali słodki poczęstunek - dziękujemy bardzo  Oto aktualni mistrzowie Staszica:

1m - Natalia Ciesielska 1Tee
2m - Agata Pustuł 3 Tmh
3m - Żaneta Gil 2Tme
1m - Sebastian Turczyn 3Tmh
(mistrz może być tylko jeden  trzy lata po kolei)
2m - Kamil Gęsikowski 1Tib
3m - Grzegorz Jasiak 1bBS
Wszystkim składamy wielkie gratulacje, zwłaszcza że mecze były naprawdę bardzo zacięte

15.04.2018 r. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w szachach. Nasz uczeń Krzysztof Stolarczyk zajął 3 miejsce w kategorii powyżej lat 18. Gratulacje

18.04.2018 r.
odbyły się Finały Mistrzostw Wojewódzkich w Tenisie Stołowym w Kazimierzy Wielkiej. Nasi uczniowie: Sebastian Turczyn, Mateusz Gęsikowski i Łukasz Więckowski zajęli 4 miejsce na 23 drużyny. Dziewczęta Patrycja Zasuń, Agata Pustuł i  Karolina Jędras zajęły 9 miejsce na 18 drużyn. Gratulacje .

25.03.2018 r. w Bilczy odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowe "Od Sportu do Zdrowia". Nasi uczniowie ze Staszic Włoszczowa wraz z innymi zawodnikami z powiatu włoszczowskiego zajęli drużynowo II miejsce. Gratulacje

27.03.2018 r.
odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych pod patronatem Starostwa Powiatowego we Włoszczowie. Nasi zawodnicy spisali się rewelacyjnie. Drużyna chłopców w składzie: Sebastian Turczyn, Mateusz Gęsikowski i Adrian Merklinger zajęła pierwsze miejsce, natomiast drużyna dziewcząt w składzie: Ania Chojnacka, Agata Pustuł i Patrycja Zasuń drugie i tym samym zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego. Gratulacje dla wszystkich :)

Nasz zawodnik  Sebastian Turczyn otrzymał 28.03.2018 r. z rąk pana Starosty Włoszczowskiego stypendium sportowe na rok 2018.  Gratulacje dla Sebastiana :)

10.02.2018r
nasi uczniowie brali udział w IV ostatnim turnieju z cyklu V Grand Prix Powiatu   Włoszczowskiego w Tenisie Stołowym. W klasyfikacji generalnej po czterech turniejach  Sebastian Turczyn zajął I miejsce, Agata Pustuł III, a Mateusz Gęsikowski IV

21 maja 2017r
. reprezentacja szkoły brała udział w
Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym w Kazimierzy Wielkiej. Drużynowo zajęliśmy 1 miejsce.

19 kwietnia 2017r. nasza reprezentacja tenisistów stołowych pojechała na Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w Kazimierzy Wielkiej i wywalczyła 4 miejsce.

02 kwietnia 2017r. odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowe LZS w Tenisie Stołowym "Od sportu do zdrowia" w Bilczy

19 marca 2017r. nasza uczennica Agata Pustuł uczestniczyła w Turnieju Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Moskorzew w Chlewicach i zajęła 2 miejsce

18 luteg
o 2017r.  odbył się ostatni Turniej z cyklu IV Grand Prix w Tenisie Stołowym kobiet i mężczyzn oraz podsumowanie wszystkich czterech turniejów

13 stycznia 2017
r. wystąpili w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji 25 WOŚP. Szczególne gratulacje dla Agaty Pustuł i Klaudii Pajtasz które zajęły I i II miejsca