Mistrzostwa Powiatu Włoszczowskiego w Piłce Siatkowej 2016 r

W dniu 9 grudnia 2014r odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora ZSP Nr3 im.St. Staszica we Włoszczowie w ramach Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego.
W zawodach uczestniczyły reprezentacje I LO Włoszczowa,ZSP Nr2 Włoszczowa i gospodarz Staszic Włoszczowa.
ZSP NR 2 - I LO 1-2 (27-25,18-25,6-15)
ZSP NR 3 - ZSP NR2  2-0 (25-15,25-22)
ZSP NR 3 - I LO 2-0 (25-18,25-22)
I miejsce ZSP Nr 3 im.Stanisława Staszica we Włoszczowie
II miejsce I LO im.gen.Wł. Sikorskiego we Włoszczowie
III miejsce ZSP Nr 2 im.Hetmana St.Czarnieckiego we Włoszczowie

Na zdjęciu reprezentacja ZSP Nr 3 im.St . Staszica we Włoszczowie.

W dniu 13 listopada 2014r odbył się II Andrzejkowy Turniej Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora OSiR we Włoszczowie.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

Zwieńczeniem całej imprezy były okazałe Puchary i Statuetki wręczane poszczególnym drużynom za zdobyte miejsca przez Dyrektora OSiR oraz Pawła Bielawskiego współorganizatora i trenera drużyny ZSP3- ze Staszica.

Na zdjęciu drużyna ZSP Nr 3 z opiekunem i dyrektorem OSiR Włoszczowa.

19 grudnia 2013 r.odbył się turniej w piłkę siatkową chłopców o Puchar Dyrektora ZSP Nr3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie w ramach Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego .
W turnieju uczestniczyły cztery zespoły I LO Włoszczowa ,ZSP Nr 2 Włoszczowa i dwie drużyny ZSP Nr 3 Włoszczowa .
Pierwsza drużyna ZSP Nr 3 pokonała wszystkie drużyny 2-0 zajmując pierwsze miejsce,drugie miejsce ZSP Nr 2 , trzecie miejsce druga drużyna ZSP Nr 3 i czwarte miejsce I LO .
Wyróżnienie indywidualne otrzymali uczniowie ZSP Nr 3 .
Najlepszy rozgrywający Adrian Kucharek .
Najlepszy atakujący Radosław Żmuda .
MVP Karol Sikorski .

Zdobywcy I i III miejsca - pierwsza i druga drużyna ZSP Nr 3

W dniu 28 listopada 2013 r. odbył się Pierwszy Andrzejkowy Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włoszczowie.
W turnieju uczestniczyły trzy włoszczowskie szkoły , ZSP z Chobrzan i ZSP z  Mokoszyna .
Zespół Szkół Ponadgimnazalnych Nr 3 im.Stanisława Staszica pokonała trzy szkoły 2-0,ZSP Chobrzany pokonał naszych chłopców 2-1.
Ostatecznie nasz zespół uplasował się na pierwszym miejscu.
MVP turnieju został Radosław Żmuda .

Drużyna wraz z opiekunem

W dniu 14 listopada 2013 r. w Powiatowym Centrum Kultury Rekreacji odbył się Turnie Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Włoszczowskiego z okazji Święta Niepodległości zorganizowany
w ramach VI Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego.
Reprezentacja ZSP Nr 3 im. Stanisława Staszica uplasowała się na I miejscu pokonując
I LO z Włoszczowy 2-0 i ZSP Nr 2 2-1.
Indywidualne wyróżnienia za najlepszego atakującego został Radosław Żmuda ZSP Nr 3,
najlepszy rozgrywający został Adrian Kucharek ZSP Nr 3.

Adrian Kucharek z Dyrektorem PCKR Jolantą Tyjas

Radosław Żmuda z Dyrektorem PCKR Jolantą Tyjas

Reprezentacja ZSP Nr 3 u góry od lewej-Maciej Wójcik,Mateusz Brych,Karol Sikorski ,Zasada Adrian, Kowalski Mariusz, Jadczyk Robert,Grzegorz Kucharek,Depta Łukasz , na dole od lewej Arkadiusz Pakuła ,Radosław Żmuda,Adrian Kucharek.

25 października 2013 Reprezentacje dziewcząt i chłopców Naszej Szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w piłce siatkowej, które odbyły się w Staszowie.

Obie nasze Drużyny spisały się rewelacyjnie !!!

Drużyna chłopców prowadzona przez Pana Pawła Bielawskiego zdeklasowała wszystkich rywali i została Mistrzem Województwa !!!

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Żmuda Radosław IV Til, Brych Mateusz I Tib, Kucharek Adrian IV Til, Wójcik Maciej II Tib, Pakuła Arkadiusz II Tib, Sikorski Karol II LO, Zasada Adrian II a ZSZ, Depta Łukasz II a ZSZ

Reprezentacja dziewcząt prowadzona przez Pana Huberta Wójcika po wspaniałej, pełnej zaangażowania i wspaniałej postawy grze zdobyła tytuł vice Mistrzyń Województwa !!!

W Reprezentacji dziewcząt wystąpiły:

Izabela Chmielińska (III b LO), Kinga Ciesielska (III b LO), Katarzyna Gawłowska (III b LO), Iga Włudzik (III b LO), Paulina Wyrwał (III Tż), Angelika Tokarska
(I Tżu), Katarzyna Majchrzak (I Tle) i Martyna Stefańczyk (I Tle).

To ogromny sukces naszych sportowców !!!

Serdecznie GRATULUJEMY i życząc powodzenia … czekamy na kolejne sukcesy !!!

25.10.2012r.Reprezentacja chłopców w piłkę siatkową  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie uczestniczyła w Finale Wojewódzkim Zrzeszenia LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłkę Siatkową w Staszowie.W grupie  nasi siatkarze rozegrali dwa spotkania z LO Staszów i ZS Staszów ,  po zaciętych meczach , które kończyły się po trzysetowym pojedynku uplasowali się na drugim miejscu . Trafili do grupy , która walczyła o miejsca IV - VI i napotkała szkoły włoszczowskie . W pierwszym meczu  z ZSP Nr 2 przegraliśmy po trzysetowym pojedynku , natomiast  po wyczerpującym trzysetowym meczy  pokonaliśmy LO.
Ostatecznie sklasyfikowano nasz zespół na V pozycji .

REPREZENTACJA CHŁOPCÓW
ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Nr 3
im. STANISŁAWA STASZICA we WŁOSZCZOWIE
na WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS MŁODZIEŻY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
STASZÓW- PCS UL.OGLĘDOWSKA 6, 25.10.2012r.