

Miło nam poinformować, że uczeń klasy III TME, Jakub Kołakowski, zdobył wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym „Sekrety Pana N.”. Konkurs został zorganizowany przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach i znalazł się na prestiżowej liście konkursów Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty na rok szkolny 2025/2026.
Celem konkursu było m.in. popularyzowanie twórczości Edmund Niziurskiego, rozwijanie pasji i zainteresowań młodzieży oraz promowanie czytelnictwa.
Praca Kuby znalazła się w gronie trzech wyróżnionych prac w kategorii plastycznej. Serdecznie gratulujemy talentu, kreatywności i osiągniętego sukcesu, życząc jednocześnie kolejnych wyróżnień i satysfakcji z rozwijania swoich pasji!
Warto przypomnieć, że jest to już trzecia nagroda zdobyta przez Kubę za jego twórczość. Wcześniej jego prace zostały docenione na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
Opiekunem ucznia była pani Anna Maciejczyk-Kałuża.
