Sport

• UCZNIOWIE „STASZICA” MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM!!!!

      Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że w dn. 01.12.23 r. nasza drużyna chłopców, w składzie: Bartek Pudło, Kuba Wrona i Kamil Pośpiech, została Mistrzem Wojewódzkim w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się w Kazimierzy Wielkiej, a naszą szkołę reprezentowała również debiutująca drużyna dziewcząt, w składzie: Małgorzata Więckowska i Natalia Angelika Serafin, która zajęła 7. miejsce!!!

      Warto dodać, że to nie pierwszy taki sukces młodzieży naszej szkoły. W 2021 r. drużyna chłopców zajęła 1. a dziewcząt 3. miejsce w województwie, chłopcy zajęli również 10.miejsce w Finałach Krajowych.  Z kolei w roku 2022 r. debiutująca w nowym składzie drużyna chłopców zajęła 3. miejsce w województwie i to ona w 2023 r. wywalczyła sobie tytuł mistrza.

Trenerka uczniów, pani Aleksandra Rydz, ma nadzieję, że z sukcesem zaprezentują się również w trakcie Finałów Krajowych.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i pani Aleksandrze Rydz kolejnego tenisowego sukcesu!!!🏆

• Zaproszenie

      Uczniowski Klub Sportowy Union Włoszczowa zaprasza na Indywidualny Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców + OPEN, pod patronatem Starostwa Powiatowego  we Włoszczowie. Turniej odbędzie się 14 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół nr3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie.

      Do grupy „OPEN” mogą zapisywać się absolwenci ze szkół z terenu powiatu włoszczowskiego. Za miejsca I – III przewidziane są puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, za miejsca IV – V dyplomy. Nagrody będą zakupione dzięki  dofinansowaniu z Budżetu Powiatu Włoszczowskiego.
    Zapisy w dniu zawodów 14 grudnia: dla szkół ponadpodstawowych od godziny 8.30,
    dla grupy „Open” od godziny 11.30.

Regulamin Turnieju będzie wysłany wraz z zaproszeniem do szkół ponadpodstawowych, natomiast dla grupy „OPEN” będzie zamieszczony na stronie szkoły w zakładce Sport , Tenis Stołowy.
    Pytania dotyczące organizacji Turnieju proszę kierować do pani Aleksandry Rydz i pana Pawła Bielawskiego.